W niedzielę 28 lipca zakończył się turniej, na którym członkowie Stowarzyszenia „Przeszłość-Przyszłości” Tobiasz Kaniewski i Mateusz Furtak zajęli zaszczytne III miejsce. Do zawodów przystąpiło 15 zespołów, które reprezentowały bardzo dobry poziom gry. Turniej bogaty był w niespodzianki, pary, które nie raz pojawiały się na podium uległy innym i odpadły we wcześniejszej fazie turnieju niż się spodziewały.

Zacięte pojedynki półfinałowe rozegrali: Prus/ Brandt z Bartnik/Trzewik (2:0) oraz Furtak/ Kaniewski z Kuźniarski/ Kalisz (1:2). W meczu o III miejsce Bartnik/Trzewik ulegli nowym twarzom na sulejewieckich boiskach Furtak/Kaniewski. Stoczyli trzysetowy pojedynek 15:8, 9:15, 11:15. Zwycięzcami turnieju zostali Kuźniarski/ Kalisz, którzy pokonali w finale parę, która odniosła triumf w pierwszym tegorocznym turnieju – Brandt/Prus 2:0 (15:9, 17:15).

Puchary oraz nagrody w turnieju wręczyli: pan Arkadiusz Śliwa, Burmistrz Miasta Sulejówek oraz pan Paweł Wolski, koordynator ds. sportu w Sulejówku.