Zawodnicy Stowarzyszenia „Przeszłość-Przyszlości” reprezentujący Politechnikę Lubelską brązowymi medalistami Akademickich Mistrzostw Polski 2020.

Kolejny wspaniały sukces naszych reprezentantów‼ Tym razem ?brązowe medale? w klasyfikacji generalnej i ?srebrne? w klasyfikacji Uczelni Technicznych to zasługa naszych zawodników Tobiasza Kaniewskiego i Macieja Włodarczyka podczas Finału Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej ?

Panowie pewnie dotarli do strefy medalowej, porażki doznali dopiero w półfinale imprezy przegrywając po tie-breaku, by ostatecznie zdecydowanie wygrać w meczu o 3 miejsce. Warto wspomnieć, że nasi plażowicze rewelacyjnie spisywali się przez cały sezon – zanim wywalczyli medale podczas Finału AMP, najpierw wygrali Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego, a następnie ich łupem padł Półfinał AMP strefy C.

Zawody Finałowe AMP zostały przeprowadzone w dniach 10-13 września 2020 roku na plaży miejskiej w Gdyni.

Chłopaków wspiera również Politechnika Lubelska.