Akcje charytatywne

Od początku swoje go istnienia Stowarzyszenia aktywnie angażuje się w pomoc potrzebującym. Pierwszymi, których wsparliśmy w trudnej sytuacji były dwie rodziny pogorzelców: z Puław oraz ze Smogorzowa. Przeprowadzone przez nas zbiórki darów oraz pieniędzy pomogły im w pewnym stopniu odzyskać stracony dobytek.

Jako główny organizator akcji „Motopomoc dla Franka” zbieraliśmy fundusze dla 7-letniego Franka Ferenzy z Kazimierza Dolnego, chorego na adrenoleukodystrofię. Podczas przeprowadzonej licytacji udało się zebrać 5943,69zł, które to pieniądze pozwolą przynajmniej częściowo pokryć koszty leczenia chłopca komórkami macierzystymi.

Aktualnie prowadzimy trzy zbiórki. W imieniu naszym, oraz naszych podopiecznych serdecznie prosimy oraz dziękujemy za wszelką okazaną pomoc.

Kuba Koziej

Ile lat Kuba Koziej z Abramowa jest naszym podopiecznym od sierpnia 2016 roku. W wyniku nieszczęśliwego wypadku stracił lewą dłoń. Aby móc normalnie funkcjonować potrzebna jest specjalistyczna proteza, której zakup to koszt około 220 tysięcy złotych. Dzięki Państwa hojności wspólnie udało nam się zebrać do tej pory 130 tys złotych.

Kubę można wespierać wpłacając pieniądze na konto

Kubuś Nowak

Czteroletni Kuba Nowak z Skoków choruje na ostrą białaczkę limfo-blastyczną. Jego stan jest bardzo poważny, jednak jego najbliżsi nie tracą nadziei. Szansą na pokonanie choroby są kosztowne leki, na które niestety nie stać jego rodziców. Dlatego nieustanie prosimy Państwa o pomoc. Wierzymy, że dzięki temu Kubuś dostanie szansę na opuszczenie szpitala i normalne życie.

Kubusia można wspiera wpłacając pieniądze na konto

Rodzina pogorzelców z Wronowa

Kilka miesięcy temu o 3 nad ranem we Wronowie wybuchł pożar w domu Pani Moniki i jej syn. Na szczęście nie odnieśli oni poważnych obrażeń, jednak do mnie nadaje się do remontu. Nadzieję daje możliwość adaptacji do zamieszkania położonego w pobliży budynku gospodarczego, jednak koszty takiej inwestycji są ogromne, a ubezpieczenie nie pokryje ich w całości.

W prowadzonej przez nas zbiórce pieniędzy dla Pani Moniki do tej poty udało się zebrać ponad 60 tys złotych, jednak nadal jest to kropla w morzu potrzeb. Sytuacja jest tym pilniejsza, że zbliża się zima, a rodzina nadal pozostają bez dachu nad głową.

Panią Monikę i je syna można wspierać wpłacając pieniądze na konto